Wkrętak warsztatowy Supadriv No.2x250mm Kennedy KEN5722520K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak warsztatowy Supadriv No.2x250mm Kennedy KEN5722520K
Kennedy KEN-572-2520K
Wkrętak warsztatowy SUPADRIV No.2x250mm
KEN-572-2520K
Opis produktu
Tradycyjnie zaprojektowany uchwyt. Wysokiej jakości stalowe ostrza są utwardzone i kute z satynowym wykończeniem. Zakres ten oferuje szeroki wybór typów i długości ostrzy. Silne uchwyty z plastiku odporne są na uderzenia, kwasy i oleje.Pozidriv/Supadriv
Ten typ ma więcej wcięć aby pomóc w operacji wkręcania. Ulubiony typ w budownictwie i montażu konstrukcji drewnianych.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 250mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140120372 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin |
| Handle Length | 95mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 345mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 8764 |
| Nr produktu | KEN-572-2520K |
| Tip Size | PZ2 |
| Tip Type | Crosspoint |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5722520K
WKRETAK WARSZTATOWY SUPADRIV No.2x250mm Kennedy
KEN-572-2520K
SM.CK016,16,1ZLNE
Narzędzia Cromwell