Wkrętarka prosta zestaw SS1525K 1/4" Kobe KBE2703800K KBE-270-3800K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętarka prosta zestaw SS1525K 1/4" Kobe KBE2703800K KBE-270-3800K
Profesjonalna wkrętarka japońskiej firmy Kobe SS1525K z oprzyrządowaniem o prędkości obrotowej bez obciążenia 1700 obr/min
Do grotów kwadratowych 1/4”.
Długość całkowita: 210mm.
Zawartość zestawu wkrętarki Kobe
- Wkrętarka SS1525
- 3x wymienne wkładki
- 2x klucz
- Klucz do ustawiania sprzęgła
- Złączka / nakrętka 1/4" NPT
- Mini naoliwiarka
- Dwustronny bit krzyżowy nr 1x65mm
- Bit jednostronny płaski 5x50mm
- Kaseta przeciwudarowa do przechowywania wkrętarki
*Mierzone na bazie cyklu 15 sekwencji/minutę jako średnie zużycie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140089389 |
| eCl@ss Code | 21060000 |
| Prędkość bez obciążenia | 1700 RPM obr/min |
| Wymiary opakowania | 200x220x60 |
| Waga całkowita zestawu | 1.18kg |
| Supplier Part No. | 2703800K |
| UNSPSC Code | 27131502 |
| Waga elementu | 900 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 43 x 145mm |
| Handle Style | Straight |
| Wysokość całkowita | 145mm |
| Długość całkowita | 220mm |
| Szerokość całk. | 43mm |
| Model, kod produktu | SS1525K |
| Sound Power Level | 104 dBA decibel adjusted |
| Waga | 0.6kg |
| Liczba bitów | 2 |
| Maximum No Load Speed | 1,500 rpm revolutions per minute |
| Air Pressure | 90 PSI pounds per square inch 6.2 |
| Air Consumption | 4 CFM cubic feet per minute |
| Reversibility | Reversible |
| Wlot powietrza | 1/4 in NPT |
| Compatible Hose Inner Diameter | 10 mm |
| Compatible Hose Outer Diameter | 14 mm |
| Zastosowanie | Przemysł, produkcja |
| Głośność | 90 dBA |
| Typ | Zmienna prędkość |
| Kompatybilne z bitami | 1/4" |
| Chwyt | nastawny uchwyt |
Kobe KBE-270-3800K
KBE2703800K
Wkrętarka prosta zestaw SS1525K 1/4" Kobe KBE2703800K
KBE-270-3800K
Opis produktu
SM.CK016,470ZLNE