Wlewka mosiężna nastawna 125ml Kennedy KEN5405100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wlewka mosiężna nastawna 125ml Kennedy KEN5405100K
Kennedy KEN-540-5100K
WLEWKA mosiężna nastawna 125ml
KEN-540-5100K
Opis produktu
Wykonane z polietylenu odpornego na olej i chemikalia. Sztywne aplikatory z zamykającym kapturkiem.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140116405 |
| Kod eCl@ss | 21043101 |
| Zakres chwytu | 125 ml |
| Głębokosć całk./opak. | 45 |
| Długość całk./opak. | 160 |
| Waga całkowita | 0.037 |
| Szerokość całk./opak. | 45 |
| Spout Length | 90mm |
| Nr produktu | . |
| Kod UNSPSC | 27112905 |
| Waga elementu | 40g |
KEN5405100K
WLEWKA MOSIEZNA NASTAWNA 125ml Kennedy
KEN-540-5100K
SM.CK016,19,1ZLNE
Narzędzia Cromwell