Woreczki strunowe z miejscem do podpisu 9"x12.3/4" 1000szt. Avon AVN8371670K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Woreczki strunowe z miejscem do podpisu 9"x12.3/4" Avon AVN8371670K AVN-837-1670K
Opakowanie 1000szt.
Avon AVN-837-1670K
AVN8371670K
9"x12.3/4" WRITE-ON GRIPSEAL BAGS Avon
AVN-837-1670K
SM.CK016,323,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Gripseal Polythene Bags - Write On
Gripseal bags with three write-on stripes. Medium duty.
*Images are for illustration purposes only*
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140325609 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Długość całkowita | 320 mm |
| Długość całkowita | 9" cal |
| Supplier Part No. | 8371670K |
| UNSPSC Code | 24141514 |
| Szerokość | 12 3/4" cal |
| Szerokość | 255 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Długość | m metre 12-3/4" cal |
| Numer produktu | KENGSA4W |
| Typ | Polythene Bags |
| Szerokość | mm 9" cal |
| Micron | µm micrometre |