Worki do kosza na kółkach 20"x35"x47" 140l 100szt. Avon AVN9180210K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Worki do kosza na kółkach 20"x35"x47" 140L pk-100 Avon AVN9180210K
Avon AVN-918-0210K
AVN9180210K
WORKI DO KOSZY NA KOLKACH, 20"x35"x47" 140L (opak-100) Avon
AVN-918-0210K
SM.CK016,199,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Bardzo wytrzymałe worki na śmieci. Specjalnie zaprojektowane do koszy na kółkach. Zawartość opakowana: 100.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bin Height | 47" cal |
| Bin Length | 35" cal |
| Bin Width | 20" cal |
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140077003 |
| Sack Thickness | 350 gauge |
| Supplier Part No. | 9180210K |
| UNSPSC Code | 76121500 |