Worki na gruz 20"x30" rolka 7szt. Rutland RTL5234760K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Worki na gruz 20"x30" rolka 7szt. Rutland RTL5234760K
Rutland RTL-523-4760K
RTL5234760K
SM.CK016,10,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 7 |
| Marka | Rutland |
| EAN13 Barcode | 5036140158542 |
| eCl@ss Code | 20030000 |
| Wysokość | 460 mm |
| Długość | 740 mm |
| Sup. Part No. | PBRAQUA |
| UNSPSC Code | 24111501 |
| Szerokość | 460 mm |