Worki na odpady czarne 18"x29"x39", 225g 200szt. Avon AVN9180240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Worki na odpady czarne 18"x29"x39", 225g pk-200 Avon AVN9180240K
Avon AVN-918-0240K
AVN9180240K
WORKI NA ODPADY, CZARNE, 18"x29"x39", 225G (PK-200) Avon
AVN-918-0240K
SM.CK016,193,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wytrzymałe worki w opakowaniach hurtowych przeznaczone do zastosowania przemysłowego. Dostępne w czterech rodzajach grubości.
Wymiary: 46 x 74 x 100 cm (18” x 29” x 39”).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140077034 |
| Wysokość | 100 cm |
| Długość | 74 cm |
| Supplier Part No. | 9180240K |
| Grubość | 225 gauge |
| UNSPSC Code | 76121500 |
| Szerokość | 46 cm |