Worki na odpady czarne 18"x29"x39" 100szt. Avon AVN9180090K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Worki na odpady czarne 18"x29"x39", 350 pk-100 Avon AVN9180090K
Avon AVN-918-0090K
AVN9180090K
WORKI NA ODPADY, CZARNE, 18"x29"x39", 350G (opak-100) Avon
AVN-918-0090K
SM.CK016,145ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wytrzymałe worki w opakowaniach hurtowych przeznaczone do zastosowania przemysłowego. Dostępne w czterech rodzajach grubości.
Wymiary: 46 x 74 x 100 cm (18” x 29” x 39”).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140076907 |
| Wysokość | 100 cm |
| Długość | 74 cm |
| Supplier Part No. | 9180090K |
| Grubość | 350 gauge |
| UNSPSC Code | 76121500 |
| Szerokość | 46 cm |