Worki na odpady czerwone 18"x29"x39" 200szt. Avon AVN9180100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Worki na odpady czerwone 18"x29"x39", 160g pk-200 Avon AVN9180100K
Avon AVN-918-0100K
AVN9180100K
WORKI NA ODPADY czerwone, 18"x29"x39", 160G (PK-200) Avon
AVN-918-0100K
SM.CK016,166,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokowydajne worki na śmieci. Różne kolory dla łatwiejszego rozróżnienia odpadów (sortowania). Do wyboru cztery kolory.
Zawartość paczki: 200 szt. Wymiary: 46 x 74 x 100cm (18” x 29” x 39”).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Producent | Avon |
| Kolor | Czerwony |
| EAN13 Barcode | 5036140076914 |
| Wysokość | 100 cm |
| Długość | 74 cm |
| Supplier Part No. | 9180100K |
| Grubość | 148 gauge |
| UNSPSC Code | 76121500 |
| Szerokość | 46 cm |