Wózek narzędziowy 5-szufladowy Senator SEN5941050K SEN-594-1050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 548,60 zł
Cena regularna:
1 259,02 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek narzędziowy 5-szufladowy Senator SEN5941050K SEN-594-1050K
Senator SEN-594-1050K
SEN5941050K
SM.CK016,1175ZLNE
Narzędzia Cromwell
5-szufladowe
Wymiary całkowite (SxGxW): 680x435x660mm.
Wymiary szuflad (SxGxW): 3szt. 511x403x75mm. 2szt. 551x403x155mm.
Zastosowano 16” prowadnice szuflad.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Senator |
| Kolor | Czerwony |
| EAN13 Barcode | 5036140036161 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Głębokość całk. | 435 mm |
| Wysokość całkowita | 660 mm |
| Szerokość całk. | 680 mm |
| Sup. Part No. | TBR2005 |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Waga | 33 kg |