Wózek narzędziowy warsztatowy na kółkach 5-szufladowy 450kg Kennedy KEN5942120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
5 107,50 zł
Cena regularna:
4 152,44 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek narzędziowy warsztatowy na kółkach 5-szufladowy 450kg Kennedy KEN5942120K
Kennedy KEN-594-2120K
KEN5942120K
RED-28" 5 DRAWER ROLLER CABINET Kennedy
KEN-594-2120K
SM.CK016,2500ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nasza wysokiej klasy gama produktów - na tyle solidna, aby spełnić wymagania każdego zakładu pracy.
Produkty znajdujące się w naszej ofercie zostały wykonane z myślą o pracownikach przemysłu ciężkiego. Produkty wyposażone są w skrzynie górne o pełnej szerokości oraz pełnej wysokości szafki na kółkach ze stopu aluminium. Wszystkie produkty pokryte są antykorozyjnym i odpornym na działanie rozpuszczalników wykończeniem proszkowym. Wykonane z wytrzymałej stali z wewnętrznymi ścianami oraz wzmocnionymi panelami tylnymi. Wszystkie narożniki są zaokrąglone, aby zapewnić odpowiedni kształt produktu oraz chronić szafkę podczas transportu. Produkty te wyposażone są w szuflady z pełnym wysuwaniem o klasycznym wzorze zapewniające łatwy dostęp. Nasze logo Kennedy zostało umieszczone na pokrywie górnej skrzyni oraz na dolnej szufladzie szafki.
Bezpieczeństwo
Pokrywa górna wyposażona w 2 stalowe rozpórki, które blokują ją w odpowiedniej pozycji - dostępna opcja gazowych teleskopów. Tylny mechanizm blokujący dla dodatkowego bezpieczeństwa.
Łatwość przesuwania produktu
Mocne, ergonomiczne uchwyty boczne (w szafkach na kółkach), pasujące do każdej ze stron szafki. Chromowane rączki boczne z wygodnym uchwytem (skrzynia na narzędzia). Ułatwiają transport produktu. Kółka o średnicy 125 mm z hamulcami, amortyzujące wstrząsy i przystosowane do dużych obciążeń.
Wzór
Antykorozyjne i odporne na działanie rozpuszczalników wykończenie proszkowe zabezpiecza powłokę oraz chroni narzędzia przed zadrapaniami. Dziurkowane boki zwiększają przestrzeń, umożliwiając mocowanie akcesoriów i uchwytów do narzędzi. Narożniki o kącie nachylenia 45° chronią przed uszkodzeniami i pęknięciami podczas przesuwania oraz pozwalają dłużej zachować kształt produktu. Stalowe ściany wewnętrzne dodają stabilności i zwiększają wytrzymałość. Górna, antypoślizgowa mata z 10- milimetrowego tworzywa EVA zapobiega uszkodzeniom i zapewnia ochronę narzędzi. Górna taca z tworzywa ABS dostępna osobno.
Szuflady
Z pełnym wysuwaniem zapewniającym łatwiejszy dostęp. Samozamykacze magnetyczne zabezpieczają szuflady w bezpiecznej pozycji. Indywidualne zatrzaski zapobiegają niespodziewanemu wysunięciu szuflady podczas przesuwania. 2,5-milimetrowe tworzywo EVA wewnątrz szuflady zabezpiecza powłokę oraz chroni narzędzia. Prowadnice kulkowe o szer. 45 mm zapewniają stabilność szuflady oraz płynne otwieranie - nawet pod dużym obciążeniem.
Wózki warsztatowe na kółkach:
5 Szuflada Rozmiar (SxGxW):
1@ 570x400x75mm
4@ 570x400x155mm
7 Szuflada Rozmiar (SxGxW):
5@ 570x400x75mm
2@ 570x400x155mm
Ładowność wszystkich szuflad (ogółem):
Skrzynia na narzędzia: 195 kg.
Szafka na kółkach: 220 kg.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140258549 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Number of Drawers | 5 |
| Głębokość całk. | 530 |
| Długość całkowita | 945 |
| Waga całkowita | 60.0 |
| Szerokość całk. | 770 |
| Supplier Part No. | 5942120K |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Waga | 450 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Design | Anti-Rust Resistant Perforated Sides Plastic Corner Bumpers Solvent Resistant Steel Inner Walls |
| Number of Drawers | 5 |
| Numer produktu | BTD-283051Z |
| Typ produktu | Roller Cabinet |
| Waga | 56kg |
| Drawers | 2.5mm EVA Liners 45mm Ball Bearing Slides Auto Return Fully Open Drawers For Greater Access Individual Latches |
| Drawer Dimensions | (1) 570 x 400 x 75mm (4) 570 x 400 x155mm |
| Security | Full Height Rear Locking Mechanism Reinforced Lid Fitted with Steel Stays |
| Mobility | Cabinets Should Only Ever Be Pushed Using The Side Handle Bar Roller Cabinets When Loaded Are Not Suitable For Frequent Relocation Set of 4 (2) 125mm ? Casters with Brakes & (2) 125mm ? Casters without Brakes Side Handle To Fit Roller Cabinets |
| Product Range | Industrial Range |
| Product Dimensions in mm | Depth 465mm Height 845mm Width 710mm |
| Replacement Spares To Suit This Product | 10mm Top EVA Mat 2.5mm Drawer Slider 3 x 90° Deg Locks & Key 90° Deg Lock & Key Castors 5" x 2" PP 2 x Fixed 2 x Swivel with Full Brakes Gas Strut Key Blank Metal Lid Stops Set of (2) Side Handle |
| Drawer Load Capacity | kg |