Wspornik walcowy SC01 30x40mm Indexa IND4253005D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wspornik walcowy SC01 30x40mm Indexa IND4253005D
Indexa IND-425-3005D
IND4253005D
Wspornik walcowy SC01 30x40mm Indexa IND4253005D
IND-425-3005D
SM.CK016,63,1ZLNE
Materiał: stal węglowa.
Twardość: HRC 40.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Diameter B | 40 mm |
| Wymiar C | M12 |
| Wymiar D | 17 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140086326 |
| Height A (±0.01) | 30 mm |
| Numer produktu | SC010112 |
| Supplier Part No. | 4253005D |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 240 g |