Wtyczka złącza G1/4" seria 60 ze zintegrowaną końcówką do węża PCL PCL2591986P PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wtyczka złącza G1/4" seria 60 ze zintegrowaną końcówką do węża PCL PCL2591986P
PCL PCL-259-1986P
PCL2591986P
SZYBKOZłączka ADAPTOR ZENSKI ACA2658 PCL
PCL-259-1986P
SM.CK016,24,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Utwardzone, z trwałą pasywowaną powierzchnią. Do zastosowania ze złączkami (gniazdami) "100 Series" ("Seria 100").
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27131600 |
| eCl@ss Code | 37110391 |
| Producent | PCL |
| Supplier Part No. | ACA2658 |
| EAN13 Barcode | 5014875420288 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Product Number | ACA2658 |
| Typ produktu | Adaptor |
| Rozmiar gwintu | 3/8" in. inchmm |
| Thread Type | Tailpiece |
| Surface Finish | Hard Wearing Passivate |
| Operating Temperature Range | -40 to +100 °C degree Celsius |
| Standard gwintu | Bore |
| Maximum Working Pressure | 14 bar bar |
| Additional Features | Case Hardened for Longer Life Corrosive Resistant Finish For Use with 60 Series Couplings |