Wybijak długi 3mm do kołków ustawczych z rekojeścią uchwytem Kennedy KEN5182323K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wybijak długi 3mm do kołków ustawczych z rekojeścią uchwytem Kennedy KEN5182323K
Kennedy KEN-518-2323K
Wybijak do KOLKOW, długi z uchwytem OSLONOWYM 3mm
KEN-518-2323K
Opis produktu
Doskonałe do wybijania ciasno osadzonych kołków z przyrządów mechanicznych lub do wyrównywania położenia otworów w celu osadzenia kołków ustawczych. Wykonane z hartowanej i odpuszczanej stali. Wyposażone w uchwyt osłonowy, który absorbuje drgania, jak również odchyla źle trafione uderzenia młotka.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111394 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Długość całk./opak. | 149mm |
| Point Diameter | 3mm |
| Nr produktu | 330 3 CVB |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 53g |
KEN5182323K
WYBIJAK DO KOLKOW, DLUGI z UCHWYTEM OSLONOWYM 3mm Kennedy
KEN-518-2323K
SM.CK016,25,2ZLNE
Narzędzia Cromwell