Wybijak do gwoździ 100x4mm 5/32" Kennedy KEN5182270K PRO20 MT0M
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wybijak do gwoździ 100x4mm 5/32" Kennedy KEN5182270K
Kennedy KEN-518-2270K
Wybijak do GWOZDZI 100x4mm (5/32")
KEN-518-2270K
Opis produktu
Zbieżnie szlifowane i ukośnie precyzyjnie wykonane zakończenia zapewniają wymaganą pozycję ponad główką gwoździa dla efektywnego zagłębienia. Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali z mocno, głęboko radełkowany trzon dla lepszego chwytu. Wykonano zgodnie z: BS 3066. (Twardość: zakończenie 42 HRC. Maks. punkt 52 - 58 HRC). Długość całkowita: 100mm (4”).Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111387 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 100 |
| Waga całkowita | 0.04 |
| Szerokość całk./opak. | 10 |
| Point Diameter | 4mm |
| Point Diameter | 5/32" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 40g |
KEN5182270K
WYBIJAK DO GWOZDZI 100x4mm (5/32") Kennedy
KEN-518-2270K
SM.CK016,15,8ZLNE
Narzędzia Cromwell