Wybijak do kołków 150x2mm Kennedy KEN5182332K PRO19-20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
150x2mm PARALLEL PIN PUNCH CUSHION GRIP Kennedy KEN5182332K
Kennedy KEN-518-2332K
KEN5182332K
150x2mm PARALLEL PIN PUNCH CUSHION GRIP Kennedy
KEN-518-2332K
SM.CK016,20,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zestaw idealny do wyjęcia mocno osadzonychkołkżw montażowych z zespołżw mechanicznych lub do ujednolicenia, dopasowania otworżw do osadzenia kołkżw. Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z wysoką wytrzymałością ośmiokątnych chwytżw i wyposażone w amortyzujący uchwyt zawierający pęcherzyki powietrza dla dobrej absorbcji wstrząsżw.
DługośÄ‡ całkowita: 150mm (6").
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111505 |
| eCl@ss Code | 21040790 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5182332K |
| EAN13 Barcode | 5036140250673 |
| Długość całk. | 150 mm |
| Point Diameter | 2mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Diameter | mm |
| Impact Weight | kg |
| Długość całk. | 150 mm |
| Point Diameter | 2 mm |
| Product Number | |
| Type | Pin Punch |
| Materiał ostrza | Stal |
| Standard, norma | |
| Handle Material | Rubber |
| Protection Features | Vibration Absorbing Handle |
| Special Features | |
| Head Shape | Octagonal |
| Compatible Cutting Material | Mild Steel |