Wybijak do kołków 150x5mm Kennedy KEN5182335K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
150x5mm PARALLEL PIN PUNCH CUSHION GRIP Kennedy KEN5182335K
Kennedy KEN-518-2335K
Wybijaki Kennedy znakomicie sprawdzają się przy wybijaniu mocno osadzonych kołków, sworzni, dybli czy elementów mechanicznych. Wykonane został ze stali chromowo-wanadowej o dużej wytrzymałości. Wygodny chwyt, który dodatkowo eliminuje przenoszenie drgań na rękę.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140250703 |
| eCl@ss Code | 21040790 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Point Diameter | 5mm |
| Supplier Part No. | 5182335K |
| UNSPSC Code | 27111505 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Diameter | mm |
| Impact Weight | kg |
| Długość całkowita | 150mm |
| Point Diameter | 5mm |
| Typ | Pin Punch |
| Materiał ostrza | Stal |
| Standard, norma | |
| Handle Material | Rubber |
| Protection Features | Vibration Absorbing Handle |
| Special Features | |
| Head Shape | Octagonal |
| Compatible Cutting Material | Mild Steel |