Wybijak zawleczek 100x4,8mm tulejowy 3/16" Kennedy KEN5182170K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wybijak zawleczek 100x4,8mm tulejowy 3/16" Kennedy KEN5182170K
Kennedy KEN-518-2170K
Wybijak TULEJOWY ZAWLECZEK 100x4.80mm (3/16")
KEN-518-2170K
Opis produktu
Do wybijania zawleczek, kołków z łączonych części, celem nowego mocowania. Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali. Chwyt radełkowany. Wykonan zgodnie z: BS 3066.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111301 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Głębokosć całk./opak. | 7 |
| Długość całk./opak. | 100 |
| Waga całkowita | 0.032 |
| Szerokość całk./opak. | 7 |
| Point Diameter | 3/2" calowe |
| Point Diameter | 4.8mm |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 40g |
KEN5182170K
WYBIJAK TULEJOWY ZAWLECZEK 100x4.80mm (3/16") Kennedy
KEN-518-2170K
SM.CK016,13,1ZLNE
Narzędzia Cromwell