Wybijak zawleczek 130x8,8mm tulejowy 11/32" Kennedy KEN5182196K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wybijak zawleczek 130x8,8mm tulejowy 11/32" Kennedy KEN5182196K
Kennedy KEN-518-2196K
Wybijak TULEJOWY ZAWLECZEK 130x8.80mm (11/32")
KEN-518-2196K
Opis produktu
Do wybijania zawleczek, kołków z łączonych części, celem nowego mocowania. Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali. Chwyt radełkowany. Wykonan zgodnie z: BS 3066.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111349 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 130 |
| Waga całkowita | 0.096 |
| Szerokość całk./opak. | 10 |
| Point Diameter | 11/32" calowe |
| Point Diameter | 8.8mm |
| Nr produktu | 408 8.8x130mm |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 175g |
KEN5182196K
WYBIJAK TULEJOWY ZAWLECZEK 130x8.80mm (11/32") Kennedy
KEN-518-2196K
SM.CK016,17,6ZLNE
Narzędzia Cromwell