Wybijak zawleczek 150x4,8mm tulejowy 3/16" Kennedy KEN5182360K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wybijak zawleczek 150x4,8mm tulejowy 3/16" Kennedy KEN5182360K
Kennedy KEN-518-2360K
Wybijak TULEJOWY ZAWLECZEK 150x4.80mm (3/16")
KEN-518-2360K
Opis produktu
Do wybijania zawleczek, kołków z łączonych części, celem nowego mocowania. Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali. Chwyt radełkowany. Wykonan zgodnie z: BS 3066.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111455 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Długość całk./opak. | 150mm |
| Długość całk./opak. | 6" calowe |
| Point Diameter | 3/3" calowe |
| Point Diameter | 4.8mm |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 70g |
KEN5182360K
WYBIJAK TULEJOWY ZAWLECZEK 150x4.80mm (3/16") Kennedy
KEN-518-2360K
SM.CK016,15,5ZLNE
Narzędzia Cromwell