Wycieraczka pod drzwi nylonowa 760x460mm Cotswold COT9075140K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wycieraczka pod drzwi nylonowa 760x460mm Cotswold COT9075140K
Cotswold COT-907-5140K
COT9075140K
WYCIERACZKA POD DRZWI, NYLONOWA, 760x460mm Cotswold
COT-907-5140K
KC-016,46,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Cotswold |
| EAN13 | 5036140078390 |
| Długość | 44 cm |
| Oznaczenie | COT-907-5140K |
| UNSPSC | 52101500 |
| Waga | 825 g |
| Szerokość | 75 cm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Długość | 75mm |
| Materiał | Nylon |
| Numer produktu | 910.400.300 |
| Shape | Rectangle |
| Grubość | " cal |
| Type | Carpet Mat |
| Szerokość | 44mm |
| Rozmiar | 750x440mm |