Wycieraczka pod drzwi z włókna naturalnego 840x510mm Cotswold COT9075040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wycieraczka pod drzwi z włókna naturalnego 840x510mm Cotswold COT9075040K
Cotswold COT-907-5040K
COT9075040K
SM.CK016,65,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Cotswold |
| EAN13 Barcode | 5036140078383 |
| Długość | 51 cm |
| Sup. Part No. | 910.100.004 |
| Type | No.4 |
| UNSPSC Code | 56101532 |
| Waga | 900 g |
| Szerokość | 84 cm |