Wycinak 1.1/2" z głowicą stożkową Kennedy KEN5181597K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$49.79
Cena regularna:
$40.48
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wycinak 1.1/2" z głowicą stożkową Kennedy KEN5181597K
Kennedy KEN-518-1597K
WYCINAK z głowica stożkowa 1.1/2"
KEN-518-1597K
Opis produktu
Budowa jarzmowa. Stosowane głównie do skóry. Przeznaczone do pracy na rozmaitych miękkich materiałach. Może być używane przy otworach i tworzenia gładkich dysków z ciętego materiału.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cut Dia. | 1 1/2" calowe |
| Cut Dia. | 38mm |
| Kod EAN13 | 5036140111103 |
| Kod eCl@ss | 21040306 |
| Głębokosć całk./opak. | 40 |
| Długość całk./opak. | 215 |
| Waga całkowita | 0.855 |
| Szerokość całk./opak. | 55 |
| Nr produktu | KEN-518-1597K |
| Kod UNSPSC | 27111527 |
| Waga elementu | 675g |
KEN5181597K
WYCINAK Z GLOWICA STOZKOWA 1.1/2" Kennedy
KEN-518-1597K
SM.CK016,139,8ZLNE
Narzędzia Cromwell