Wycinak 2" z głowicą stożkową Kennedy KEN5181599K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
59,24 €
Cena regularna:
48,16 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wycinak 2" z głowicą stożkową Kennedy KEN5181599K
Kennedy KEN-518-1599K
WYCINAK z głowica stożkowa 2"
KEN-518-1599K
Opis produktu
Budowa jarzmowa. Stosowane głównie do skóry. Przeznaczone do pracy na rozmaitych miękkich materiałach. Może być używane przy otworach i tworzenia gładkich dysków z ciętego materiału.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cut Dia. | 2" calowe |
| Cut Dia. | 51mm |
| Kod EAN13 | 5036140111127 |
| Kod eCl@ss | 21040306 |
| Głębokosć całk./opak. | 50 |
| Długość całk./opak. | 210 |
| Waga całkowita | 0.85 |
| Szerokość całk./opak. | 60 |
| Nr produktu | KEN-518-1599K |
| Kod UNSPSC | 27111527 |
| Waga elementu | 730g |
KEN5181599K
WYCINAK Z GLOWICA STOZKOWA 2" Kennedy
KEN-518-1599K
SM.CK016,195ZLNE
Narzędzia Cromwell