Wycior do rur 15mm 5/8" Kennedy KEN9061050K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wycior do rur 15mm 5/8" Kennedy KEN9061050K
Kennedy KEN-906-1050K
KEN9061050K
WYCIOR DO RUR 5/8"(15mm) Kennedy
KEN-906-1050K
SM.CK016,9,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Szczotki druciane, wyciory do rur do użytku ręcznego. Do prac konserwacyjnych, przemysłu rolnego, warsztatów, fabryk itp. Do udrażniania i ciężkiego czyszczenia rur, wsporników, niewygodnych miejsc itp.
Steel = Stal
Brass = Mosiądz
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Brush size | 105 mm |
| Średnica | 15 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140149557 |
| eCl@ss Code | 29110202 |
| Długość całkowita | 215 mm |
| Supplier Part No. | 9061050K |
| Typ | Stal |
| UNSPSC Code | 27113002 |
| Waga | 325/20 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bristle Type | Twist Wire |
| Długość całkowita | 215mm |
| Mounting Type | |
| Brush Length | 105mm |
| Driving Rod Thread Size | |
| Bristle Material | Stal |
| Brush Diameter | 15mm |