Wygniatak M12 x1,75 HSS Sherwood SHR0850480K MTM
dostępny
Cena regularna:
$53.08
Cena regularna:
$43.15
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wygniatak M12 x1,75 HSS Sherwood SHR0850480K
Sherwood SHR-085-0480K
SHR0850480K
Wygniatak M12 x1.75 HSS Sherwood SHR0850480K
SHR-085-0480K
SM.CK016,107,8ZLNE
Opis produktu
WygniatakiSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140180680 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Rozmiar i skok (mm) | 12.00 - 1.75 |
| Nr produktu | SHR-085-0480K |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 147g |