Wymienna końcówka 10mm do zestawów kłów obrotowych Kennedy KEN4891040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wymienna końcówka 10mm do zestawów kłów obrotowych Kennedy KEN4891040K
Kennedy KEN-489-1040K
KEN4891040K
REVOLVING CENTRE POINT 60 DEG.x10mm DIA. Kennedy KEN4891040K
Kennedy KEN-489-1040K
SM.CK016,52,7ZLNE
Kompletny zakres zamiennych szpiców do dopełnienia zestawów obrotowych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Opis | 60° Point |
| EAN13 Barcode | 5036140296411 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Point Diameter | 10 mm |
| Supplier Part No. | 4891040K |
| UNSPSC Code | 23153013 |
| Waga elementu | 25 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | |
| Maksymalne obroty | RPM, obr/min |
| Morse Taper | No.4 |
| Typ | 60 Point x 10mm Dia. |
| Waga | kg kilogram 25g |
| Axial Load @100 | kgf kilogram force |
| Axial Load @3000 | kgf kilogram force |
| Radial Load @100 | kgf kilogram force |
| Maximum Radial Load | kgf kilogram force |
| Standard, norma |