Wymienne końcówki do zestawów kłów obrotowych 60 stopni 7,5mm Kennedy KEN4891030K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WYMIENNE Końcówki DO ZESTAWOW KLOW OBROTOWYCH 60 DEG.x7,5mm DIA Kennedy KEN4891030K
Kennedy KEN-489-1030K
KEN4891030K
WYMIENNE KONCOWKI DO ZESTAWOW KLOW OBROTOWYCH 60 DEG.x7.5mm DIA Kennedy
KEN-489-1030K
SM.CK016,52,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Kompletny zakres zamiennych szpiców do dopełnienia zestawów obrotowych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Opis | 60° Point |
| EAN13 Barcode | 5036140108851 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Point Diameter | 7.5 mm |
| Supplier Part No. | 4891030K |
| UNSPSC Code | 23153013 |
| Waga elementu | 20 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | |
| Maksymalne obroty | RPM, obr/min |
| Morse Taper | No.3 |
| Typ | 60 Point x 7.5mm Dia. |
| Waga | kg kilogram 20g |
| Axial Load @100 | kgf kilogram force |
| Axial Load @3000 | kgf kilogram force |
| Radial Load @100 | kgf kilogram force |
| Maximum Radial Load | kgf kilogram force |
| Standard, norma |