Wymienne matryce 1/4" do zestawu KEN5607800K Kennedy KEN5607960K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wymienne matryce 1/4" do zestawu KEN5607800K Kennedy KEN5607960K
Kennedy KEN-560-7960K
Wymienne Matryce 1/4" do zestawu KEN5607800K
KEN-560-7960K
Opis produktu
Wykonuje równe zagłębienia z minimalnym nakładem siły. Do użycia na stali, aluminium, plastiku i skurze. Możliwość ustawienia głębokości. Stosowane na materiałach do rozmiaru 14. Wielkości matrycy i punktaka: 2.38, 3.18, 3.97, 4.76, 5.56, 6.35, i 7.14mm.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140119291 |
| Kod eCl@ss | 21040306 |
| Głębokosć całk./opak. | 8 |
| Długość całk./opak. | 25 |
| Waga całkowita | 0.006 |
| Szerokość całk./opak. | 8 |
| Piercing Diameter | 1/4" calowe |
| Piercing Diameter | 6.35mm |
| Nr produktu | KEN-560-7960K |
| Kod UNSPSC | 27111527 |
KEN5607960K
WYMIENNE MATRYCE 1/4" DO ZESTAWU KEN5607800K Kennedy
KEN-560-7960K
SM.CK016,6,7ZLNE
Narzędzia Cromwell