Wymienne ostrza do składanych noży 5szt. Yamoto YMT5371530K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wymienne ostrza do składanych noży 5szt. Yamoto YMT5371530K
Yamoto YMT-537-1530K
YMT5371530K
FOLDING POCKET KNIFE BLADES (PKT-50) Yamoto
YMT-537-1530K
SM.CK016,54,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
5-sztukowy zestaw ostrzy do składanych noży: (YMT -537-1500K)
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111504 |
| eCl@ss Code | 29039001 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-537-1530K |
| EAN13 Barcode | 5036140296855 |
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| Weight per pk | 22 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 27mm |
| Szerokość ostrza | 15mm |
| Closed Length | mm |
| Handle Colour | |
| Number of Blades | 50 |
| Długość całkowita | 50mm |
| Typ | Replacement Blade |
| Materiał ostrza | Stal węglowa |
| Handle Material | |
| Blade Dimensions | 65mm x 15mm |
| Compatible Materials | Adhesive Tape Cardboard Paper Plastic Shrink Wrap/Stretch Film |
| Blade Shape | Straight |
| Reusability | Multiple Use/Replaceable Blades |
| Hand Preference | |
| Number of Functions | |
| Blade Edge Type | Standard |
| Blade Operation | Folding |
| Knife Features |