Wysokowydajny pionowy wrzeciądz ze skoblem 150mm szary Matlock MTL9496140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wysokowydajny pionowy wrzeciądz ze skoblem 150mm szary Matlock MTL9496140K
Matlock MTL-949-6140K
MTL9496140K
150mm heavy duty VERTICAL HASP & STAPLE GALV' Matlock
MTL-949-6140K
SM.CK016,53,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokowydajny pionowy wrzeciądz ze skoblem
Wykończenie:
Galvanised = Galwaniz
Black = Czarne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140069626 |
| Finish | Galvanised |
| Długość | 150 mm |
| Długość | 6" cal |
| Supplier Part No. | HS146-PP0000ZP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Galvanised |
| Hinge Type | Single |
| Długość | 150mm 6" cal |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | HS146-PP0000ZP |
| Typ produktu | Heavy Duty Hasp & Staple |
| Shackle Type | Vertical |
| To Suit Shackle | mm |
| Szerokość | mm |