Wysokowydajny wózek 3 w 1 Matlock MTL9850998K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 274,10 zł
Cena regularna:
1 035,85 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wysokowydajny wózek 3 w 1 Matlock MTL9850998K
Matlock MTL-985-0998K
MTL9850998K
3-IN-1 heavy duty TRUCK 250KG CAPACITY Matlock
MTL-985-0998K
SM.CK016,581,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wielofunkcyjny wózek ręczny, który zmienia się w wózek platformowy lub taczkę o pochyleniu 45°. Wyposażony w dwa kółka na łożyskach rolkowych, z oponami z pełnej gumy o średnicy 200mm oraz dwie rolki skrętne z gumowymi oponami o średnicy 125 mm.
Wysokość : w poziomie 460mm, w pionie 1250mm.
Szerokość : 470mm.
Długość platformy: 1100mm.
Nośność : 350kg.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140327870 |
| eCl@ss Code | 36120301 |
| Supplier Part No. | 9850998K |
| UNSPSC Code | 24101600 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Drum Capacity | |
| Wysokość | |
| Height Lowered | mm |
| Height Raised | mm |
| Długość | mm m metre |
| Lift Height | |
| Numer produktu | GI135Y |
| Typ produktu | Three Position Platform/Sack Truck |
| Waga | 250kg |
| Szerokość | mm |
| Mounting Type | |
| Additional Features | 2 x ?125mm Rubber Tyred Castors 2 x ?200mm Rubber Tyred Wheels Horizontal Height 260mm Horizontal Load Height: 260mm Toe Plate Size: 470 x 190mm Vertical Height 1280mm |
| Lifting Capacity/Maximum Load | 250kg |
| Control Type |