Wysysarka płynu pneumatyczna 10l Kennedy KEN5404700K KEN-540-4700K PRO20
dostępny
Cena regularna:
1 783,70 zł
Cena regularna:
1 450,16 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wysysarka płynu pneumatyczna 10l Kennedy KEN5404700K KEN-540-4700K
Specyfikacja wysysarki pneumatycznej do płynów:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Opis | Fluid Extractor |
| Kod EAN13 | 5036140027770 |
| Kod eCl@ss | 36150302 |
| Głębokość całk./opak. | 220mm |
| Długość całk./opak. | 230mm |
| Waga całkowita | 3,5kg |
| Szerokość całk./opak. | 570mm |
| Nr produktu | FEBK10 |
| Kod UNSPSC | 27112902 |
Kennedy KEN-540-4700K
KEN-540-4700K, KEN5404700K
SM.CK016,999ZLNE
Narzędzia Cromwell, Narzędzia Kennedy