Wytaczak A0810J SCLCR 06 Indexa IND1067532K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
548,60 zł
Cena regularna:
446,02 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż wytaczak, chłodzenie przelotowe A0810J SCLCR 06 Indexa IND1067532K
Indexa IND-106-7532K
IND1067532K
Nóż wytaczak, chłodzenie przelotowe A0810J SCLCR 06 Indexa IND1067532K
IND-106-7532K
SM.CK016,410,9ZLNE
95° kąt przyłożenia, pod płytki CCMT 06.
Mocowane śrubą. Do małych otworów na maszyny standardowe i CNC
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 95 |
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 6 mm |
| Clearance Angle | 7 |
| Coolant Delivery | Internal |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | |
| EAN13 Barcode | 5036140081819 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 6.5 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Insert Inscribed Circle | 6.35 |
| Kształt płytki | 80° Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 0602 |
| Typ płytki | CC_T |
| ISO Designation | A0810J SCLCR 06 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 12 mm |
| Neck Length (l2) | 32 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 110 mm |
| Waga całkowita | 0.055 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 8 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 9 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Supplier Part No. | 1067532K |
| Typ uchwytu | SCLC |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0602mm |
| Numer produktu | A0810J-SCLCR06 |
| Typ płytki | CC_Tmm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Approach Angle | 95 ° stopni |
| ISO Designation | A0810J SCLCR 06 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Typ uchwytu | SCLC |
| Wysokość chwytu (h) | 9mm |
| Długość całkowita (l1) | 110mm |
| Coolant Delivery | Internal |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | 80° Rhombic |
| Cutting Height (h1) | mm |
| Insert Cutting Edge Length | 6.5mm |
| Insert Inscribed Circle | 6.35mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 12mm |
| Średnica chwytu (d) | 8mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 32mm |
| Centre to Cutting Tip | 6mm |