Wytaczak E10M SCLCR 06 Indexa IND1067340K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
603,19 €
Cena regularna:
490,40 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak E10M SCLCR 06 Indexa IND1067340K
Indexa IND-106-7340K
IND1067340K
Nóż wytaczak E10M SCLCR 06 Indexa IND1067340K
IND-106-7340K
SM.CK016,1242ZLNE
95° kąt przyłożenia, 7° płytka,
80° płytka rombowa dodatnia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140081659 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Waga całkowita | 0.13 |
| Supplier Part No. | 1067340K |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0602 |
| Długość całkowita | 150mm" cal |
| Typ płytki | CC_T |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Approach Angle | 95 ° stopni |
| Neck Length | 21mm" cal |
| ISO Designation | E10M SCLCR 06 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Typ uchwytu | SCLC |
| Wysokość chwytu (h) | 9mm |
| Coolant Delivery | Internal |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Węglik |
| Kształt płytki | 80° Rhombic |
| Cutting Height (h1) | 5mm |
| Insert Cutting Edge Length | 6.5mm |
| Insert Inscribed Circle | 6.35mm |
| Średnica chwytu (d) | 10mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Centre to Cutting Tip (f) | 5.5mm" cal |
| Minimum Bore Diameter | 12mm |