Wytaczak S16R CTFPR 11 Indexa IND1066410K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
561,70 zł
Cena regularna:
456,67 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S16R CTFPR 11 Indexa IND1066410K
Indexa IND-106-6410K
IND1066410K
Nóż wytaczak S16R CTFPR 11 INDEXA IND1066410K
IND-106-6410K
KC-016,238,2ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 90° stopni |
| Marka, producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 11 mm |
| Clearance Angle | 11° stopni |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 7.5 mm |
| EAN13 | 5036140081406 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 11 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp |
| Insert Inscribed Circle | 6.35 mm |
| Insert Shape | Triangle |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1103 |
| Typ płytki | TP-R; TP-N |
| ISO Designation | CTFPR 11 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 20 mm |
| Neck Length (l2) | 30 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 200 mm |
| Waga całkowita | 0.29 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 12 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 15 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Oznaczenie | IND-106-6410K |
| Typ uchwytu | CTFP |
| UNSPSC | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1103 |
| Numer produktu | S16R-CTFPR11 |
| Typ płytki | TP_N TP_R |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 11° stopni |
| Approach Angle | 90° stopni |
| ISO Designation | CTFPR 11 |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp |
| Typ uchwytu | CTFP |
| Wysokość chwytu (h) | 15mm |
| Długość całkowita (l1) | 200mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | Triangle |
| Cutting Height (h1) | 7.5mm |
| Insert Cutting Edge Length | 11mm |
| Insert Inscribed Circle | 6.35mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 20mm |
| Średnica chwytu (d) | 12mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 30mm |
| Centre to Cutting Tip | 11mm |