Wytaczak S16R SCLCL 09 Indexa IND1067490K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
332,40 zł
Cena regularna:
270,24 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S16R SCLCL 09 Indexa IND1067490K
Indexa IND-106-7490K
IND1067490K
Nóż wytaczak S16R SCLCL 09 INDEXA IND1067490K
IND-106-7490K
KC-016,278,2ZN/SM.[NM]
80° płytki rombowe dodatnie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 95° stopni |
| Marka, producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 11 mm |
| Clearance Angle | 7° stopni |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Cutting Direction | Left Hand |
| Cutting Height (h1) | 7.5 mm |
| EAN13 | 5036140081765 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 9.7 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Insert Shape | 80° Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 09T3 mm |
| Typ płytki | CC_T |
| ISO Designation | S16R SCLCL 09 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 20 mm |
| Neck Length (l2) | 30 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 200 mm |
| Waga całkowita | 0.295 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 16 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 15 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Oznaczenie | IND-106-7490K |
| Typ uchwytu | SCLC |
| UNSPSC | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 09T3mm |
| Numer produktu | S16R-SCLCL09 |
| Typ płytki | CC_Tmm |
| Cutting Direction | Left Hand |
| Clearance Angle | 7° stopni |
| Approach Angle | 95° stopni |
| ISO Designation | S16R SCLCL 09 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Typ uchwytu | SCLC |
| Wysokość chwytu (h) | 15mm |
| Długość całkowita (l1) | 200mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | 80° Rhombic |
| Cutting Height (h1) | 7.5mm |
| Insert Cutting Edge Length | 9.7mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 20mm |
| Średnica chwytu (d) | 16mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 30mm |
| Centre to Cutting Tip | 11mm |