Wytaczak S20S CTFPR 11 Indexa IND1066420K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
185,71 €
Cena regularna:
150,98 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S20S CTFPR 11 Indexa IND1066420K
Indexa IND-106-6420K
IND1066420K
Nóż wytaczak S20S CTFPR 11 INDEXA IND1066420K
IND-106-6420K
KC-016,307,7ZN/SM.[NM]
płytki kwadratowe dodatnie 11°.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 90° stopni |
| Marka, producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 13 mm |
| Clearance Angle | 11° stopni |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 9 mm |
| EAN13 | 5036140081413 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 11 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp |
| Insert Inscribed Circle | 6.35 mm |
| Insert Shape | Triangle |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1103 |
| Typ płytki | TP-R; TP-N |
| ISO Designation | CTFPR 11 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 24 mm |
| Neck Length (l2) | 35 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 250 mm |
| Waga całkowita | 0.545 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 20 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 18 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Oznaczenie | IND-106-6420K |
| Typ uchwytu | CTFP |
| UNSPSC | 23242106 |