Wytaczak S20S PWLNR 06 Indexa IND1067324K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 052,10 zł
Cena regularna:
855,37 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S20S PWLNR 06 Indexa IND1067324K
Indexa IND-106-7324K
IND1067324K
Nóż wytaczak S20S PWLNR 06 Indexa IND1067324K
IND-106-7324K
SM.CK016,385,3ZLNE
95° kąt przyłożenia,
80° płytki ujemne ‘trigon’.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 95 ° |
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 12 mm |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 9 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140081628 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 6.5 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Kształt płytki | Trigon |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 0604 |
| Typ płytki | WN_G |
| Minimum Bore Diameter (D) | 23 mm |
| Neck Length (l2) | 42 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 250 mm |
| Waga całkowita | 0.56 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 20 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 18 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Supplier Part No. | 1067324K |
| Typ uchwytu | PWLN |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0604 |
| Numer produktu | S20S-PWLNR06 |
| Typ płytki | WN_G |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 0 ° stopni |
| Approach Angle | 95 ° stopni |
| ISO Designation | S16R PWLNR 06 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PWLN |
| Wysokość chwytu (h) | 18mm |
| Długość całkowita (l1) | 250mm |
| Coolant Delivery | Internal |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | Trigon |
| Cutting Height (h1) | 9mm |
| Insert Cutting Edge Length | 6.5mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 23mm |
| Średnica chwytu (d) | 20mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 42mm |
| Centre to Cutting Tip | 12mm |