Wytaczak S20S SCLCL 09 Indexa IND1067510K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
353,90 zł
Cena regularna:
287,72 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S20S SCLCL 09 Indexa IND1067510K
Indexa IND-106-7510K
IND1067510K
Nóż wytaczak S20S SCLCL 09 Indexa IND1067510K
IND-106-7510K
SM.CK016,296,2ZLNE
95° kąt przyłożenia,
80° płytki rombowe dodatnie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 95 ° |
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 13 mm |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Lewy |
| Cutting Height (h1) | 9 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140081789 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 9.7 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Kształt płytki | 80° Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 09T3 mm |
| Typ płytki | CC_T |
| ISO Designation | S20S SCLCL 09 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 24 mm |
| Neck Length (l2) | 35 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 250 mm |
| Waga całkowita | 0.553 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 20 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 18 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Supplier Part No. | 1067510K |
| Typ uchwytu | SCLC |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 09T3mm |
| Numer produktu | S20S-SCLCL09 |
| Typ płytki | CC_Tmm |
| Kierunek skrawania | Lewy |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Approach Angle | 95 ° stopni |
| ISO Designation | S20S SCLCL 09 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Typ uchwytu | SCLC |
| Wysokość chwytu (h) | 18mm |
| Długość całkowita (l1) | 250mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | 80° Rhombic |
| Cutting Height (h1) | 9mm |
| Insert Cutting Edge Length | 9.7mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 24mm |
| Średnica chwytu (d) | 20mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 35mm |
| Centre to Cutting Tip | 13mm |