Wytaczak S25T CTFPR 16 Indexa IND1066460K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$217.73
Cena regularna:
$177.02
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S25T CTFPR 16 Indexa IND1066460K
Indexa IND-106-6460K
IND1066460K
Nóż wytaczak S25T CTFPR 16 Indexa IND1066460K
IND-106-6460K
SM.CK016,357,3ZLNE
90° kąt przyłożenia,
płytki kwadratowe dodatnie 11°.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 90 ° |
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 17 mm |
| Clearance Angle | 11 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 11.5 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140081420 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 16 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp |
| Insert Inscribed Circle | 9.525 mm |
| Kształt płytki | Triangle |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1603 |
| Typ płytki | TP-R; TP-N |
| ISO Designation | CTFPR 16 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 31 mm |
| Neck Length (l2) | 40 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 300 mm |
| Waga całkowita | 1.05 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 25 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 23 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Supplier Part No. | 1066460K |
| Typ uchwytu | CTFP |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1603 |
| Numer produktu | 106-6460 |
| Typ płytki | TP_N TP_R |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 11 ° stopni |
| Approach Angle | 90 ° stopni |
| ISO Designation | CTFPR 16 |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp |
| Typ uchwytu | CTFP |
| Wysokość chwytu (h) | 23mm |
| Długość całkowita (l1) | 300mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | Triangle |
| Cutting Height (h1) | 11.5mm |
| Insert Cutting Edge Length | 16mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.525mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 31mm |
| Średnica chwytu (d) | 25mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 40mm |
| Centre to Cutting Tip | 17mm |