Wytaczak S25T MWLNL 08 Indexa IND1066772K PRO20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$172.90
Cena regularna:
$140.57
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S25T MWLNL 08 Indexa IND1066772K
Indexa IND-106-6772K
IND1066772K
S25T MWLNL 08 BORING BAR Indexa IND1066772K
IND-106-6772K
SM.CK016,525,2ZLNE
95° kąt przyłożenia,
80° płytki ujemne ‘trigon’.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 95 ° |
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 17 mm |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Lewy |
| Cutting Height (h1) | 11.5 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140283305 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 8.7 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp & Pin Lock |
| Insert Inscribed Circle | 12.7 mm |
| Kształt płytki | Trigon |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 0804 |
| Typ płytki | WN_A; WN_G |
| ISO Designation | S25T MWLNL 08 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 31 mm |
| Neck Length (l2) | 40 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 300 mm |
| Waga całkowita | 1.11 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 25 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 23 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Supplier Part No. | 1066772K |
| Typ uchwytu | MWLN |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0804 |
| Numer produktu | S25T-MWLNL08 |
| Typ płytki | WN_A WN_G |
| Kierunek skrawania | Lewy |
| Clearance Angle | 0 ° stopni |
| Approach Angle | 95 ° stopni |
| ISO Designation | S25T MWLNL 08 |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp & Pin Lock |
| Typ uchwytu | MWLN |
| Wysokość chwytu (h) | 23mm |
| Długość całkowita (l1) | 300mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | Trigon |
| Cutting Height (h1) | 11.5mm |
| Insert Cutting Edge Length | 8.7mm |
| Insert Inscribed Circle | 12.7mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 31mm |
| Średnica chwytu (d) | 25mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 40mm |
| Centre to Cutting Tip | 17mm |