Wytaczak S25T PDUNR 11 Indexa IND1066940K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$251.65
Cena regularna:
$204.59
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S25T PDUNR 11 Indexa IND1066940K
Indexa IND-106-6940K
IND1066940K
Nóż wytaczak S25T PDUNR 11 Indexa IND1066940K
IND-106-6940K
SM.CK016,403,1ZLNE
93° Kąt przyłożenia,
55° płytka rombowa ujemna.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 93 ° |
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 22 mm |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 15 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140081550 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 11.6 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Kształt płytki | 55° Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1104 |
| Typ płytki | DN_A; DN_G |
| Minimum Bore Diameter (D) | 30 mm |
| Neck Length (l2) | 50 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 300 mm |
| Waga całkowita | 1.07 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 25 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 25 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Supplier Part No. | 1066940K |
| Typ uchwytu | PDUN |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1104 |
| Numer produktu | S25T-PDUNR11 |
| Typ płytki | DN_A DN_G |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 0 ° stopni |
| Approach Angle | 93 ° stopni |
| ISO Designation | S25T PDUNR 11 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PDUN |
| Wysokość chwytu (h) | 25mm |
| Długość całkowita (l1) | 300mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | 55° Rhombic |
| Cutting Height (h1) | 15mm |
| Insert Cutting Edge Length | 11.6mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 30mm |
| Średnica chwytu (d) | 25mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 50mm |
| Centre to Cutting Tip | 22mm |