Wytaczak S25T SDUCR 11 Indexa IND1067740K PRO24-1-2
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
357,90 zł
Cena regularna:
290,98 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S25T SDUCR 11 Indexa IND1067740K
Indexa IND-106-7740K
IND1067740K
Nóż wytaczak S25T SDUCR 11 INDEXA IND1067740K
IND-106-7740K
KC-016,315,2ZN/SM.[NM]
55° płytka rombowa dodatnia.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 93° stopni |
| Marka, producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 17 mm |
| Clearance Angle | 7° stopni |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 11.5 mm |
| EAN13 | 5036140081895 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 11.6 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Insert Shape | 55° Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 11T3 |
| Typ płytki | DC_T |
| ISO Designation | S25T SDUCR 11 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 31 mm |
| Neck Length (l2) | 40 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 300 mm |
| Waga całkowita | 1.05 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 25 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 23 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Oznaczenie | IND-106-7740K |
| Typ uchwytu | SDUC |
| UNSPSC | 23242106 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 11T3mm |
| Numer produktu | 0 |
| Typ płytki | DC_Tmm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 7° stopni |
| Approach Angle | 93° stopni |
| ISO Designation | S25T SDUCR 11 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Typ uchwytu | DC_T |
| Wysokość chwytu (h) | 23mm |
| Długość całkowita (l1) | 300mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | 55° Rhombic |
| Cutting Height (h1) | 11.5mm |
| Insert Cutting Edge Length | 11.6mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 31mm |
| Średnica chwytu (d) | 25mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 40mm |
| Centre to Cutting Tip | 17mm |