Wytaczak S32U PTFNR 16 Indexa IND1067240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 276,60 zł
Cena regularna:
1 037,89 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S32U PTFNR 16 Indexa IND1067240K
Indexa IND-106-7240K
IND1067240K
Nóż wytaczak S32U PTFNR 16 Indexa IND1067240K
IND-106-7240K
SM.CK016,556ZLNE
90° Kąt przyłożenia,
płyta trójkątna ujemna.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Dimensions dg7 | 32 mm |
| Dimensions f | 22 mm |
| Dimensions h | 30 mm |
| Dimensions h1 | 15mm |
| Wymiar L1 | 350 mm |
| Wymiar L2 | 50 mm |
| Dmin | 22 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140081604 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| ISO/ANSI Reference | S32U PTFNR |
| Waga całkowita | 2.07 |
| Supplier Part No. | 1067240K |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1604 |
| Numer produktu | 106-7240 |
| Typ płytki | TN_G |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 0 ° stopni |
| Approach Angle | 90 ° stopni |
| ISO Designation | S32U PTFNR 16 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PTFN |
| Wysokość chwytu (h) | 30mm |
| Długość całkowita (l1) | 350mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | Triangle |
| Cutting Height (h1) | 15mm |
| Insert Cutting Edge Length | 16.5mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 39mm |
| Średnica chwytu (d) | 32mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 50mm |
| Centre to Cutting Tip | 22mm |