Wytaczak S40V MWLNR 08 Indexa IND1066782K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$393.09
Cena regularna:
$319.59
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S40V MWLNR 08 Indexa IND1066782K
Indexa IND-106-6782K
IND1066782K
Nóż wytaczak S40V MWLNR 08 INDEXA IND1066782K
IND-106-6782K
KC-016,628,4ZN/SM.[NM]
80° płytki ujemne ‘trigon’.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 95° stopni |
| Marka, producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 27 mm |
| Clearance Angle | 0° stopni |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 18.5 mm |
| EAN13 | 5036140081468 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 8.7 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp Pin Lock |
| Insert Inscribed Circle | 12.7 mm |
| Insert Shape | Trigon |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 0804 |
| Typ płytki | WN_A; WN_G |
| ISO Designation | S40V MWLNR 08 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 48 mm |
| Neck Length (l2) | 60 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 400 mm |
| Waga całkowita | 3.62 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 40 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 37 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Oznaczenie | IND-106-6782K |
| Typ uchwytu | MWLN |
| UNSPSC | 23242106 |