Wytaczak S50W PCLNR 16 Indexa IND1066880K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$237.37
Cena regularna:
$192.98
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S50W PCLNR 16 Indexa IND1066880K
Indexa IND-106-6880K
IND1066880K
Nóż wytaczak S50W PCLNR 16 INDEXA IND1066880K
IND-106-6880K
KC-016,767,4ZN/SM.[NM]
80° płytka rombowa ujemna.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 95° stopni |
| Marka, producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 35 mm |
| Clearance Angle | 0° stopni |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 23.5 mm |
| EAN13 | 5036140081543 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 16.1 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Insert Inscribed Circle | 15.87 mm |
| Insert Shape | 80° Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Typ płytki | CN_A; CN_G |
| ISO Designation | 50W PCLNR 16 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 61 mm |
| Neck Length (l2) | 65 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 450 mm |
| Waga całkowita | 6.46 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 50 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 47 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Oznaczenie | IND-106-6880K |
| Typ uchwytu | PCLN |
| UNSPSC | 23242106 |