Wzmocniona walizka z aluminium 480x360x185mm Kennedy KEN5932650K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
576,76 €
Cena regularna:
468,91 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wzmocniona walizka z aluminium 480x360x185mm Kennedy KEN5932650K
Kennedy KEN-593-2650K
WZMOCNIONA Walizka z aluminium 480x360x185mm
KEN-593-2650K
Opis produktu
Wytrzymała, przeciwudarowa walizka z aluminium. Wzmocnione zawiasy i krawędzie.Gumowana profilowana rączka. Dwa dopasowane panele narzędziowe na zawiasach z elastycznymi uchwytami pętlowymi na narzędzia. Dwie rozkładane kieszenie wewnętrzne na dokumenty. Dwa zamki na klucz. 2 komplety kluczy zawarte.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140143432 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Wysokość całk./opak. | 185mm |
| Długość całk./opak. | 480mm |
| Szerokość całk./opak. | 360mm |
| Kod UNSPSC | 24112401 |
| Waga | 2.60 kg |
KEN5932650K
WZMOCNIONA WALIZKA Z ALUMINIUM 480x360x185mm Kennedy
KEN-593-2650K
SM.CK016,1899ZLNE
Narzędzia Cromwell