Zabezpieczenia krawędzi rogów 60x60x18mm 1000szt. Avon AVN8302260K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
60mm x60mm x18mm CLOSED CORNER PROTECTORS (PK-1000) Avon AVN8302260K
Avon AVN-830-2260K
AVN8302260K
60mmx60mmx18mm CLOSED CORNER PROTECTORS (PK-1000) Avon
AVN-830-2260K
SM.CK016,289,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Solidne, plastikowe, zamknięte zabezpieczenia rogów są niedrogim sposobem ochrony wrażliwych rogów podczas transportu. Idealne do użycia w przypadku stołów, biurek, znaków, luster lub mebli itp.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140324701 |
| Supplier Part No. | 8302260K |
| UNSPSC Code | 44102300 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Plastic |
| Wysokość całkowita | 60mm |
| Długość całkowita | 60mm |
| Szerokość całk. | 18mm |
| Typ produktu | Corner Protector |
| Pack Quantity |