Zacisk 13mm do lin stalowych Matlock MTL9785070K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zacisk 13mm do lin stalowych Matlock MTL9785070K
Matlock MTL-978-5070K
MTL9785070K
13mm WIRE ROPE GRIP GALVANISED (PK-2) Matlock
MTL-978-5070K
SM.CK016,10,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zacisk służy do zaciskania końców linki, kiedy ona tworzy pętlę. Może służyć również jako łącznik kabłąkowy zaciskowy, a możliwości dogodnego stosowania go w taki sposób są podane na następnej stronie. Wykończenie: galwanizowany.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 2 |
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140068179 |
| Finish | Galv |
| Supplier Part No. | 840-PP0012ZP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Wire Rope Diameter | 1/2" cal |
| Wire Rope Diameter | 13 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość | 52mm |
| Długość | 40mm |
| Numer produktu | 840-PP0012ZP |
| Rope Diameter | 12mm 1/2" cal |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | M10 |
| Package Quantity | 2 |